2000 yılında kurulan firmamız Türkiye'de kamu kurumlarına uzun yıllardır hizmet veren köklü bir geçmişi olan başarılı bir firmadır. Türkiye'de 2011 yılında restorasyon ve konservasyon alanında  başlatılan yatırımların artmasıyla birlikte bu konuda çalışmalara başlamış ve dünyada bu konuda en kaliteli hizmeti sunan dünyaca ünlü firmalarla başarılı ortaklık ve distribütörlük anlaşmaları yaparak kamu kurumlarının ve özel sektörün talebine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Aşağıda distribütörü olduğumuz ve malzeme tedarik ettiğimiz firmaları bulabilirsiniz

Seta Restorasyon ve Konservasyon

Hakkımızda

Temsilciliğini Yaptığımız  Markalar

Ceiba, kütüphaneler, arşivler, müzeler, galeriler, restoratörler, kitap ciltleri ve kağıt veya kitapların işlenmesi, arşivlenmesi veya yenilenmesi gibi diğer kurumlar için malzeme ve teçhizat toptancısı ve perakendecisi olarak kuruldu.

Innosell, müzelerde yüksek kalite, özel ambalaj malzemeleri (Museum Art Foam) dışında kısmen kendi bünyesinde geliştirilmiş ve veri sayfaları ve test sertifikaları ile birlikte Avrupa'da ithal ettiği Koreder Line boyama asma sistemleri, ambalaj konseptleri Konteynırlar ve boyama kutuları, aynı zamanda bir dizi Magista depolama sistemi içerir. Bu Magista depolama sistemleri arasında, örneğin, boyama rafları, sabit ve hareketli dolaplar, geniş bölmeli dolaplar, destek rafları ve müşteriye özel çözümler bulunmaktadır.

Japico, Japonya kağıdından yapılmış koruma ve restorasyon için diğer ürünlerden oluşan özel bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazemize göre 1.6 g / m² ile 180 g / m2 arasındaki çeşitli Japon Restorasyon ve ince Baskı Kağıtları yaprak ve rulolar halinde sunmaktadır.

140 yılı aşkın tecrübesiyle KLUG, arşiv, müze, kütüphane ve galeri gibi kültürel varlıkların ve modern veri taşıyıcılarının uzun vadeli korunması için en üst kalitede ürünler sunmaktadır.. KLUG-KONSERVASYON'un temel uzmanlık alanı, somut kültürel mirasın korunmasıdır. Müşterilerle olan yakın işbirliği ve kağıt endüstrisi, araştırma enstitüleri, akademiler ve üniversiteler ile olan işbirliği, yenilikçi yeni ürünlerin geliştirilmesini desteklemektedir.

1977 yılından beri tarihi pigmentleri keşfeden firma değerli ve yarı değerli taşlardan yapılmış 1000'den fazla farklı mineral pigmenti sunmaktadır. Bu pigmentlerin bazılarını çeşitli öğütme ve kalitelerde sunmaktadır. Saflık ve parçacık boyutuna ilişkin özel istekler de sunabilir.

Kendinden yapışkanlı filmlerin ve basılı medyanın deneyimli bir üreticisi olarak dünyaca ünlü bir firmadır.

Arşiv malzemelerinin lider tedarikçisi University Products, beklediğiniz kaliteyi ve güvenebileceğiniz bilgileri sağlar. Arşivleme kutuları, alet ve ekipmanlar, kütüphane malzemeleri veya koruma çerçeve ürünleri ihtiyacınız olan ne varsa, universityproducts'da bulacaksınız.

Lineco, arşiv kalitesi yüksek çerçeveleme, ciltçilik, koruma kutuları ve fotoğraf ürünleri üretmektedir. UniversityProducts'ın bir bölümü olarak, müzeler, kütüphaneler ve arşivler için dünya çapında en yüksek kalitede koruma malzemeleri üretmek ve dağıtmak için kırk yıllık deneyimden yararlanıyoruz.

GMW kağıt restorasyonu konusunda uzmanlaşmış Almanya Merkezli bir firmadır.

Mob: 0532 585 8242

Fax: 0212 621 4963